Se deschide piața producătorilor olteni
Anunț important pentru toți iubitorii de produse locale și gustoase din Olt!

Suntem încântați să vă anunțăm deschiderea Pieței Producătorilor Olteni, duminică, 2 iulie, începând cu ora 08:00.

Așadar, în fiecare zi de duminică, până în luna noiembrie, vă așteptăm să vă bucurați de cele mai proaspete și autentice produse din județul nostru. La Piața Producătorilor Olteni veți găsi o varietate extraordinară de produse de la ferme și gospodării și veți putea achiziționa fructe, legume proaspete și alte bunătăți locale.

Prin susținerea pieței locale, veți contribui la promovarea produselor noastre și la sprijinirea micilor producători din regiune. Aveți șansa să interacționați direct cu producătorii și să aflați mai multe despre modul în care aceste produse sunt cultivate și preparate.

Locație: Aleea Consiliului Județean Olt;

Data de deschidere: duminică, 2 iulie;